Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ty id ioto na dole poczytaj sobie tresc zadania to ozbaczysz ze ma byc 2...zanim zaczeniesz obrazac ;/ i co łyso?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za nieuk pisał te odpowiedzi ??!! Przecież figury przystające to są takie, które mają odpowiadające sobie długości boków, kąty i pola, czyli są takie same! W zadaniu 28 trójkąty były PODOBNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZSZERZONY : jakie wam wyszly punkty C w analitycznej ?? ( jaka dlugosc ramienia ?? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LM: C(-3,-2) C(5,6) długość ramienia - 5 pierwiastków z dwóch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxser napisał:
jesli wyszlo ci 13/12 to tak
Nie 13/12 tylko 12/13 tak samo jak jest w odpowiedziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszedl C=(1,2) wogole jest juz w necie arkusz rozszerzony bo nigdzie nie moge znalesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LM: C(-3,-2) C(5,6) długość ramienia - 5 pierwiastków z dwóch
Super , wyszlo mi tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rusky napisał:
3 to bylo z tym trojkatem w kwadracie o boku 1? to mi wyszlo 1/4 1 <-1,3> 2. 7/6 pi i 11/6 pi 3. blad w koncowych obliczeniach, ale wyszloby mi (-3, -pierwiastek80 i (pierwiastek8, 3) 4? w wspolczynnikami wielomiany a= -5 b=9 11. o ile dobrze pamietam to a 3 pierwiastek3 / 24 * pierwiastek z ( cos 2 ) / 3(sin 2 - 0,25) prawdopodobienstwo 51/217 albo jak kto woli 17/72 ale zupelnie nie jestem pewien wiec nie ma co sie sugerowac. wykazywania to nie ma co pisac. ciagi to liczby a=26 b=5 c= -16 lub a=2 b=5 c=8
1,2,4 Ciagi mam tak samo a prawdopodobienstwo nie powinno wyjsc 96/216? w tym momencie nie chce mi sie skracac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
mi wyszedl C=(1,2) wogole jest juz w necie arkusz rozszerzony bo nigdzie nie moge znalesc
z tego co pamiętam to ten punkt był przecięciem wysokości trójkąta z prostą y=x+1 ale mogę się mylić, bo nie mam zadania przed sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 15 ma byc 2 pierwiastki z 2 :/ jakiś ćwok to rozwiązywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałam, że będzie trudniej ale na nasze szczęście okazało się możliwe do przejścia :* niektórych zadań nie rozumiem czemu taka odpowiedź ale liczy się to, że zdałam ;D gratulacje wszystkim którym się powiodło, zresztą na matmie się świat nie kończy jutro kolejny stresik ;p powodzenia wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze jest w 15:) policz jeszcze raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawelix napisał:
w 15 ma byc 2 pierwiastki z 2 :/ jakiś ćwok to rozwiązywał
mi też tu wyszło 2 pierwiastki z 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, 2 pierwiastki z 2 a nie 4 ;D hmm...wychodzi na to że będzie full tylko zalezy jak zintepretują moją odpowiedź z dowodem jednym :D no ale rozszerzzona była ciekawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jednak jest :D xD się tobą zasugerowałam ;p bo pierw. z 32 to 16 razy 2 więc 4 pierw. z dwóch ;ppp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglby ktos napisac kilka zadan jakie były na rozszerzonej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 jest dobrze 2r=8=apierwiastków z dwóch, z tego a wychodzi 4 pierw. z dwóch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######fakty.interia.pl/news/rozwiazania-z...ny,1474191,6963
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykazywania to nie ma co pisac. ciagi to liczby a=26 b=5 c= -16 lub a=2 b=5 c=8
wiesz, raczej Ci jeden zestaw odpanie bo jeśli ma być to arytmetyczny ciąg to r= const., a w 26, 5, -6 to jest różnie ;p przykro mi jeden punkt poleci xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie moze tresc zadan z rozszerzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...